ایران داکز یک مرجع فروش فایل های دیجیتال و قابل دانلود است . ایده وب سایت ایران داکز از سات بزرگ و مرجع Envato  اتخاذ شده . با توجه به مشکلات زیاد خریدهای بین المللی از سایتهایی همچون Envato , Shutterstock , Adobe Stock , Freepik که فایل های مورد نیاز طراحان و تدوین گران را به فروش می رساند ، ایران داکز بر این شد تا نمونه بومی سازی شده این وب سایت ها را برای اولین بار به شکل جامع پیاده سازی کند. ایران داکز سعی بر این دارد تا بتواند مرجع کاملی از فایل های فوتیج ، وکتور ، تصاویر و دیگر دسته بندی های مورد نظر طراحان را گرد هم آورده و با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت در اختیار دوست داران این حوزه قرار دهد .

در ایران داکز این امکان فراهم شده تا کاربران بتوانند فایل های خود را به فروش برسانند و از فروش این فایل ها کسب درآمد کند. بخش های مختلف وب سایت ایران داکز بدین صورت معرفی خواهند شد :

مرجع فروش و دانلود فوتیج ها و فایل های ویدیویی

مرجع فروش و دانلود فایل های لایه باز همچون وکتور

مرجع فروش و دانلود فایل ها و افکت های صوتی (بزودی)

مرجع فروش و دانلود اسکریپت ها و کدهای برنامه نویسی (بزودی)

علاقمندان به این حوزه ها میتوانند فایل های خود را در پنل کاربری آپلود و بارگزاری نموده و به فروش برسانند. از شما بازدید کنندگان و علاقمندان دعوت میگردد تا پیشنهادات و انتقادات خود را جهت هر چه بهتر شدن خدمات رسانی به شما عزیزان با ما در میان بگذارند .